Spotify Çalma Listesini Nasıl Youtube'a Aktarırım? Spotify'dan Youtube'a Playlist Aktarma

 


Spotify Çalma Listesini Nasıl Youtube'a Aktarabilirim? Youtube Listemi Nasıl Spotify'a Aktarabilirim?

TuneMyMusic Nedir? 

TuneMyMusic, Şifresiz bir şekilde (hesap bağlantıları için onay gerekli olabiliyor.) istediğiniz platformdan yine istediğiniz bir platforma listelerinizi rahatlıkla ve ücretsiz bir şekilde aktarabilirsiniz. 

Spotify, Youtube, Apple Music, Amazon Music, Soundcloud, iTunes gibi bir çok platformlardan yine bu platformlara playlistlerinizi TuneMyMusic aracılığı ile aktarabilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır. Siteye üye olarak ücretsiz bir şekilde maksimum 1500 müzik parçası aktarabilirsiniz. Ücretli planında sınırsız bir şekilde aktarım yapabilirsin. Ücretli plan 2 dolar civarındadır. 


Adım adım size nasıl listelerinizi aktaracağınızı anlatacağım. 

1- Buraya tıklayarak aracı sitemize girelim. 

2- Siteye girdikten sonra "Haydi Başla" butonuna basalım.

3- Açılan ekranda hangi platformdan listeleri almak istiyorsak onu seçelim. Ben spotify üzerinden konuma devam edeceğim.

4- Spotify'ı seçelim. Daha sonra yeni bir sekme açılacak. Bu sekmeden spotify hesabımıza giriş yapalım. Merak etmeyin. Açılan sekmede "https://accounts.spotify.com/" direkt olarak Spotify'ın orijinal sitesinden giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra önümüze onay ekran gelecek. Buradan "Kabul Et" kısmına basarak onay verelim. 

5- Kabul ettikten sonra çalma listemizi nereden yükleyeceğimize dair önümüze iki seçenek çıkacaktır. Buradan "Spotiy hesabından yükle" veya bir çalma listesinin adresini girerek diğer adıma geçelim. Ben "Spotiy hesabından yükle" seçeneğini seçeceğim. 

6- Açılan ekrandan istediğiniz listeyi seçerek devam edelim.

7- Nereye aktarmak istediğimizi seçelim. Ben Youtube'a aktaracağım. Youtube ile giriş yapıp onay verelim. Onay verdikten sonra "Müziklerimi Taşımaya Başla" butonuna tıklayarak işlemi başlatalım. İşlem başlamıştır. Bitene kadar ekranı kapatmayın. Bittikten sonra Youtube'a otomatik atmış olacaktır.#PlaylistBuddy #Soundizz #PlaylistConverter #SpotifyPlaylist #TuneMyMusic #YoutubetoSpotify #PlaylistAktarma #SpotifyPlaylistiYoutubeAktarma