The Fall Epic Games'de Bu Hafta Ücretsiz Dağıtılıyor


The Fall Epic Games'de Bu Hafta Ücretsiz Dağıtılıyor. Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Hangisi?

Oyun Karakterimiz, sebebi bilinmeyen bir düşüş ile başlıyor ve robotik koruma kıyafeti ARİD onu bu düşüşten kurtarıyor. Ancak karakterimiz baygınlık geçiriyor ve sizin  yönlendirdiğiniz bu koruyucu zırh olan ARİD'in programlanma amacı; düşen karakterimizin hayatını kaybetmeden kurtarma bölgesine götürmek.

Bu güzel atmosferli oyun içinde aksiyon, macera, hayatta kalma ve bulmacalar ile sizi içine çekmeyi çok iyi başarıyor. The Fall 2D bir yapım olarak 2014 yılında en iyi hikaye oyunu ödülünü de kazanmayı başarmış.

18 Mart 2021 tarihi ile Epic Store'da ücretsiz olarak verilmeye başlanacak bu oyun 25 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde verilmeye devam edecek. Kaçırmamanızı tavsiye ettiğim böyle evde geçirdiğimiz zamanlarda her oyuncunun kesinlikle tatması gereken bir oyun.

Yapımcısı olan Over The Moon bu oyunu 3 bölümden yapmış bulunmaktadır. İlk oyun olan The Fall ve sonrasından The Fall Part 2: Unbound ve The Fall Bundle ile 3 bölümlük bir seri ancak bu seriye tamamen Epic Games ile ulaşmak zor çünkü Bundle Epic Store'da satılık değil ama Steam üzerinden paket halinde 3 oyunuda 38,25 TL den alabilirsiniz


The Fall Tanıtım Videosu
Sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows XP

İşlemci: 2.5 Dual Core

Bellek: 3 GB Ram

Boş Alan: 530 MB

Ekran Kartı: GeForce 8500 veya 256MB ve üstü bir ekran kartı

Maksimum

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 2.5 Dual Core

Bellek: 3 GB Ram

Boş Alan: 530 MB

Ekran Kartı: GeForce 8500 veya 256MB ve üstü bir ekran kartı

Desteklenen Diller

Ses: İngilizce    Yazılar: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca


#EpicGames #TheFall #Free #Ücretsiz #EpicGamesÜcretsiz #Oyun #Haber #ARID #OverTheMoon