Epic Games Bu Haftalık Ücretsiz Oyunu Ken Follett's The Pillars of the Earth

Epic Games Bu Haftalık Ücretsiz Oyunu Ken Follett's The Pillars of the Earth, Epic Games Bu Haftalık Ücretsiz Oyunu Ken Follett's The Pillars of the Earth Nedir? Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyunları
Epic Games'in bu Haftaki ücretsiz oyunu  yapımcısı Daedalic Entertainment olan 15 AĞUSTOS 2017 yılında yayınlanan bu oyun "Ken Follett's The Pillars of the Earth". Ken Follet'ın çok satan romanı olan "The Pillars of the Earth" kitabından uyarlanan bu oyun bu sefer karşımıza bir interaktif olarak geliyor ve içerisinde bizi macera, hikaye anlatımı ve bulmacalar bekliyor.

Epic Games Store' da 15-22 NİSAN arasında ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanılacak kesinlikle kaçırmamalısınız.

Epic Games Ken Follett's The Pillars of the Earth için şunu söylüyor:

"yüzyıl, İngiltere: Yoksulluk ve savaş zamanlarında küçük bir kasaba insanlarının güvenliği için bir katedral inşa etmeye başlıyor. Hayatta kalma mücadelelerinde kaderler iç içe geçiyor. Ken Follett'ın çok satan romanı 'The Pillars of the Earth'ten uyarlandı." olarak bize konusunu söylüyor.

Sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.8 GHz çift çekirdekli

Bellek: 4 GB Ram

Boş Alan: 13.5 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 200


Maksimum

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3 GHz dört çekirdekli

Bellek: 4 GB Ram

Ekran Kartı: GeForce GTX 500


Desteklenen Diller

  • SESLENDİRME: İngilizce, Almanca | METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya), TürkçeEtiketler:

Ken Follett's The Pillars of the Earth, Ken Follett's The Pillars of the Earth nedir, Ken Follett's The Pillars of the Earth epic, Ken Follett's The Pillars of the Earth epic games, Ken Follett's The Pillars of the Earth crack, Ken Follett's The Pillars of the Earth download, Ken Follett's The Pillars of the Earth indir, Ken Follett's The Pillars of the Earth oyna