Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Deponia: The Complete JourneyEpic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Deponia: The Complete Journey, Deponia: The Complete Journey Ücretsiz Almak, Deponia: The Complete Journey Nedir?

Yapımcısı olan Daedalic Entertainment 8 TEMMUZ 2014 yapımlı  "Deponia: The Complete Journey " Epic Games'in bu haftanın ücretsiz oyunu içerisinde. Ana karakterimiz olan Rufus, Goal isimli Elysium'lu güzel bir kız ile tanışır ve aşık olur ancak Goal'ı konforlu gemisinden eder ve bu çöp şehrine düşmesine sebep olur amacı onu Elysium'a geri götürmektir. Oyun içerisinde macera, komedi ve bulmaca barınması sayesinde hem güldürüp hemde bulmacalarında zorlama becerisine sahip güzel bir oyun.

Epic Games Store'da 15-22 NİSAN arasında ücretsiz olarak verilecek bu macerayı sakın kaçırmayın.

Epic Games Deponia: The Complete Journey hakkında:

"Çöp, çöp ve daha fazla çöp. Çöplük gezegen Deponia'da hayat hiç de çocuk oyuncağı değil. Bu durumun Rufus'un canına tak etmesi ve bu kasvetli yerden kaçmak için birbirinden absürt planlar üstüne planlar yapması hiç de şaşırtıcı değil." demiş.


Sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.5 GHz tek çekirdek veya 2 Ghz çift çekirdek

Bellek: 2 GB Ram

Boş Alan: 8 GB

Ekran Kartı: 256MB

Maksimum

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 2.5 GHz tek çekirdek veya 2 Ghz çift çekirdek

Bellek: 4 GB Ram

Boş Alan: 8 GB

Desteklenen Diller

  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, İtalyanca | Metin: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Lehçe, Rusça


Etiketler:

Deponia: The Complete Journey epic, Deponia: The Complete Journey epic games, Deponia: The Complete Journey oyna, Deponia: The Complete Journey crack, Deponia: The Complete Journey ücretsiz, Deponia: The Complete Journey Türkçe yama, Deponia: The Complete Journey wiki, Deponia: The Complete Journey türkçe yama indir, Deponia: The Complete Journey crack indir, Deponia: The Complete Journey