Rocket League Mobil Geliyor! Rocket League Sideswipe Nedir? Rocket League Sideswipe Ne Zaman Çıkıyor?


Öncelikle Rocket League Nedir?

Rocket League 7 Temmuz 2015  Microsoft, Windows ve PlayStation 4 platformlarında yayımlanmaya başladı. Rocket League 1'e1, 2'ye2 ve 3'e 3 çevrimiçi modları size sunan arcade tarzında arabalı futbol oyunudur.

Rocket League Sideswipe Nedir?

Avustralya ve Yeni Zelanda'da Android oyuncuları tarafından alfa testlere başlandı. Bu yıl sonunda veya önümüzdeki yıl içerisinde IOS ve Android için oynanabilir olması planlanıyor. Aynı Rocket League gibi fakat kamera açısı olarak sabit ve yandan bakan bir kamera olarak görünüyor.  Rocket League Sideswipe'da yine arabalarla futbol oynamaya çalışacağız. Rocket League Sideswipe tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rocket League Sideswipe bize Rocket Leauge'deki gibi araç özelleştirme, eğlenceli mekanik hareketler ve kolay bir kontrol şeması sağlayan bir oyun olmayı planlıyor. Rekabetçi maçlar için bir sıralama sistemi de getirmeyi planlayan Rocket League Sideswipe umarız yakında daha çok bilgi ediniriz.

Okuduğunuz için teşekkürler ve yeni gelişmeler için takipte kalın.Etiketler:

Rocket League Sideswipe, Rocket League Sideswipe mobil, Rocket League Sideswipe mobile, Rocket League Sideswipe android, Rocket League Sideswipe ios, Rocket League Sideswipe indir, Rocket League Sideswipe apk, Rocket League Sideswipe ne zaman, Rocket League Sideswipe ne zaman çıkıyor, Rocket League Sideswipe çıkış tarihi, Rocket League Sideswipe nedir, Rocket League Sideswipe oyna, Rocket League, Rocket League Sideswipe beta, Rocket League Sideswipe alfa

Yorum Gönder

0 Yorumlar