Epic Games'in Yeni Gizemli Oyunu Ne? Hangi Oyun Geliyor!

Epic Games'in Yeni Gizemli Oyunu Ne? Hangi Oyun Geliyor? Epic Games Gizemli Oyun Dağıtıyor! Epic Games'in Ücretsiz Oyunu!


Bildiğiniz gibi Epic Games geçtiğimiz yıl 14 Mayıs tarihinde GTA V ile başlayıp ardından her hafta Civillization VI(21 Mayıs), Borderlands: The Handsome Collection(28 Mayıs) ve Ark: Survival Evolved(+DLC paketleri)(4 Haziran) oyunlarını ücretsiz olarak dağıtmıştı ve hepsi de büyük yapımlardı.

Ardından Epic Games kış indirimleri zamanı da aynı şekilde gizemli oyunlar dağıtmaya başladı bu oyunlar:

Defense Grid 1, Allien: İsolation, Metro 2033, Tropico 5, İnside, Darkest Dungeon, My Time in Portia, Night in The Woods, Stranded Deep, Solitairica, Torchlight 2, Jurassic World Evolution, Cities: Skylines
olmak üzere 13 adet oyunu ücretsiz olarak dağıtmışlardı .

Peki 20 Mayıs 2021 tarihinde gelecek oyun ne ve bu oyunu nasıl alırız.

Oyuna sahip olmak için ilk olarak Epic Games hesabınız olmalıdır. Bu kadar yeterlidir. Ardından 20 mayıs günü Epic Store üzerinden ücretsiz olan bu gizemli olan oyunu alabilirsiniz.

Tabi ki de merak edilen soru bu gizemli oyun ne?
Epic Games, ne zaman gizemli bir oyun yayınlasa kesin bir sızıntı olurken, bu sene hangi oyunun dağıtılacağını sıkı bir şekilde gizli tutmuş olacaklar ki ortada hiçbir şey yok ama ilk başladığı zaman bir Rockstar Games oyunu verdikleri için belki de bu sefer RDR 2 olabilir veya Ubisorf'un Far Cry oyunlarından New Dawn, Primal olabilir .

Sizce Epic Games bu sefer hangi oyunu biz oyun severlere ücretsiz olarak dağıtacak tahminlerinizi yorumlara yazmayı unutmayın.


Etiketler;

epic games,Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyunlar, epic games gizemli oyun,Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu,EpicGames, Epic games gizemli oyun,Epic Games ücretsiz, Epic games free game, Epic games free, epic games gta5, epic games free account