Pig Token Nedir? Pig Token Nasıl Alınır? Pancakeswap ile Pig Token Satın Almak!

Pig Token Nedir? Pig Token Nasıl Alınır? Pig Token Hangi Borsalarda Listeli? Pig Token Pancakeswap ile Nasıl Satın Alınır?Pig Token Nedir? 

Pig Token, son zamanlarda popüler olan ve holders sayısı hızlı bir şekilde artan shitcoinlerden biridir. 

Pig Token, BSC ağında işlem görmektedir. Pig Token'in en büyük  özelliklerinden biriside her işlemde %5'lik bir vergi kesmesi ve bu vergiyi token sahiplerine %2 şeklinde paylaştırır. Geriye kalan %3'lük kısım ise Pancakeswap'de PIG-BNB likiditesinde kilitli kalır. Böylelikle gaz ücretlerini ödemeden otomatik olarak token sahiplerinin elindeki miktarın artmasını sağlar. 


Pig Token Hangi Borsalarda Listelidir?

Pig Token; Pancakeswap, Gate.io, Mxc.com, Bkex gibi borsalarda işlem görmektedir. Borsalar dışında Pancakeswap ile rahatlıklar alabilirsiniz. Borsaların üstüne tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz. 


Pig Token Nasıl Alınır? (Pancakeswap üzerinden)

Pancakeswap üzerinden Pig Token almak için adımları tekrar edin. Fee ücretleri için cüzdanınızda minimum 2 dolarlık bir BNB (BSC - Bep-20 ağında olmak zorunda) bulundurmalısınız. 

1- İlk önce Trust Wallet, Metamask, Safepal gibi cüzdanlarımızın Dapp kısmına girelim. (Pancakeswap genellikle önerilen kısımda otomatik olarak çıkar.) 

Site: https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap

2- Girdikten sonra bizi aşağıdaki ekran karşılayacaktır. Bu ekranda üst kısmına alacağınız koini ne ile takaslamak istediğinizi seçin. (Listede yoksa kontrat adresi ile arama yapıp ekleyebilirsiniz.) 

Koin BSC - Bep20 ağında olmak zorundadır. 


Üst kısma ödeyeceğimiz koini, alt kısma ise almak istediğimiz koini girelim. Pig Token için kontrat adresini arama yerine yazıp eklememiz lazım. Kontrat adresine isterseniz Coinmarketcap aracılığı ile bulabilirsiniz. İsteyende altta verdiğim adres ile işlem yapabilir. (Pig Token Kontrat Adresidir.)

Kontrat adresi: 0x8850d2c68c632e3b258e612abaa8fada7e6958e5

Kontrat Adresi (Coinmarketcap): Tıkla Git!

3- İlk defa işlem yapıyorsanız "Approve" butonu gözükecektir. Approve butonuna tıklayın. Önünüze bir ekran açılacak. Kontrata erişim sağlamak için bu açılan ekranı onaylamanız gereklidir. Onayla butonuna tıklayın ve onaylanmasını bekleyin. Onaylandıktan sonra "Swap" butonu açılacaktır. O Butona tıklayarak takası gerçekleştirin. Satın alma işlemi tamamlanmıştır. Eğer cüzdanınızda gözükmez ise Cüzdan uygulamanızda kontrat adresini aratarak ya da ekleyerek (Cüzdana göre değişir) görünür hale getirebilirsiniz. Aynı adımların tersini yaparak satabilirsiniz. Etiketler:

pig token, pig token satın al, pig token nasıl satın alınır, pig token nedir, pig token pancakeswap, pig token pancakeswap satın alma, pancakeswap pig token, pig token alma, pig token pancakeswap ile nasıl alınır, pig token nereden alınır, pig token buy, pig token sell, Pig token al, pig coin yorum, pig coin hangi borsada, pig coin grafik, pig coin projesi, pig coin investing, pig coin gate, pig coin ekşi, pig coin twitter,