Telifsiz ve Ücretsiz Stok Fotoğraf ve Videolar İndirebileceğiniz Siteler

Telifsiz ve Ücretsiz Stok Fotoğraf ve Videolar İndirebileceğiniz Siteler , Ücretsiz Fotoğraflar, Telifsiz Fotoğraflar, Telifsiz Videolar, Ücretsiz Telifsiz Videolar Nasıl Bulunur?

Pixabay

Pixabay, binlerce stok fotoğraf ve video'yu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Pixabay stok kütüphanesi, Her bir kategoriye katkıda bulunmak için editörler tarafından yürütülüyor.
Distill

Distill, ücretsiz ve en yüksek çözünürlüğe sahip koleksiyona sahip platformlardan birisidir. Neredeyse çevre ile ilgili her tür kategoride içerik barındıran videolarından oluşuyor. Kendi videolarınızı bu platforma gönderme seçeneği bulunmaktadır.
Distill, e-posta abonelerine haftalık 10 video ücretsiz gönderme teklifi de sunuyor.Archive.org


Archive.org,  internet ortamının kütüphanesi olarak bilinen ve milyonlarca fotoğraf, müzik, kitap, film ve diğer birçok dosyayı barındıran kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca web sitelerinin ilk oluşturulduğu andan sonraki herhangi bir zamandaki görüntüsünü sizlere gösterebiliyor.

Etiketler:
Google telifsiz fotoğraflar, Pixabay, telifsiz fotoğraf nasıl bulunur, telifsiz fotoğraflar ücretsiz, stok fotoğraf siteleri, pixabay video, telifsiz fotoğraf, telifsiz video, ücretsiz fotoğraf, ücretsiz video, ücretsiz stok fotoğraf siteleri