BabySwap Nedir? BabySwap Stake Nasıl Yapılır? BabySwap Farm Nasıl Yapılır? BabySwap NFB (NFT) Nasıl Stake Edilir?

BabySwap Nedir?filerweb.com - BabySwap, yeni çıkan projeler için en iyi AMM+NFT ve merkezi olmayan borsasını oluşturmaya, daha dostane bir ticaret deneyimi ve daha iyi proje desteği sağlamaya kendini adamıştır.

Yani temel olarak BabySwap'ta takas, farm ve stake pool'dan yararlanabilirsiniz. Dahası; BabySwap, ticaret Madenciliği, USDT rotası, Hibe programı, GameFi ve NFT Ekosistemi ile öne çıkar.

BabySwap, BSC MVBIII programı için seçilmiştir. Ortalama günlük aktif kullanıcı sayısı, DeBank'taki tüm BSC uygulamalarında 6. sırada yer aldı. Günlük işlem hacmi yaklaşık 45 milyon $ olup, BSC DEX'te 3. sırada yer almaktadır. Sosyal medya etkinliği, tüm BSC uygulamalarında 2. ve BSC DEX'te 1. sırada yer aldı. Güvenlik puanı tüm BSC ekosisteminde 8. sırada yer aldı.

Bu üç ay boyunca BabySwap, işbirliği, projeler vb. dahil olmak üzere BUIDL (altyapı inşası) olmuştur.

Ürün seviyesi için, PancakeSwap'ın temel özelliklerinin ötesinde Ticaret Madenciliği, NFB, Oyun Alanı ve Bottle gibi yenilikçi özellikler ekledimiştir. Birçok parlak cüzdan, borsa, medya, veri sitesi, denetim, oyun, araç vb. ile işbirliği kurmuştur.

Projenin listeleme kısmına gelince, Bubbly Baby, Celebrity Baby, Flash Baby, MVBIII Baby gibi farklı "Baby" programlarını başlattık. Haftalık 3-5 yeni Havuz listesi tuttu ve potansiyel projelere bakmayı hiç bırakmadı.
BabySwap'a katılan projelere daha iyi hizmet verebilmek için tüm çalışmalar yapılmaktadır.

"BabySwap eksiksiz bir NFT sistemi kurmayı planlıyor ve amaç BabySwap'in meta veri deposunu yapmak. NFT'nin geleneksel dünyaya bir köprü olduğuna ve mülkiyetin somutlaşmış hali olduğuna her zaman inandık."

Yeni kurulan şirketlere ve topluluğa odaklanan bir DEX olarak, yalnızca sanat eseri (NFT) satın alarak değil, aynı zamanda meta veri tabanı için altyapıyı sağlayabilmemiz için NFT'yi gerçekten güçlendirerek daha fazla insanı ve projeyi dahil etmek için çalışıyorlar.

BabySwap basılmış NFT'lere NFB (Fungible Baby) adı verilir. Her NFB'nin 10 - 100 - 1000 BABY gibi bir nominal değeri vardır. Kullanıcılar, NFB'lerini NFB bahis havuzuna nominal değerle stake edebilirler ve daha yüksek bir APR ile kazanç sağlayabilirler. 

BabySwap NFB, BSC'de sürekli olarak ilk üç içinde yer aldı. Bunun nedeni sadece NFB'nin yüksek talep görmesi değil, aynı zamanda insanların NFB'nin daha yüksek bir değere sahip olduğunu ve ikincil piyasada çok iyi likidite ile kolayca satılabileceğini kabul etmesidir.

Ardından, kullanıcıların Baby'nin meta veri tabanında kendi dijital kimliklerini oluşturmalarına olanak tanıyan Profil sistemine sahip olunması planlanıyor. NFT ticaret platformu, BlindBox gibi diğer altyapılar da tüm haritada.

GameFi özelliği de geliştirme aşamasındadır. $BABY'yi güçlendirmek için bazı GameFi projeleriyle işbirliği yapıldı ve Baby kendi oyununa sahip olacaktır. 

BabySwap Stake Nasıl Yapılır?

filerweb.com - BabySwap, APR ve APY yüksek kazanç sağlayan projelerden biridir. Baby stake ederek baby, ont, alkom, bamboo gibi bir çok havuzdan kazanç elde edebilirsiniz. Auto Baby özelliği bulunan sistemde sadece tek seferlik ağ ücreti ($0.5) ödeyerek kazanılan baby'lerin stake ettiğiniz miktarın üstüne otomatik sağlayabilirsiniz. Stake yapmak için; 

sitelerini kullanabilirsiniz. Siteler BabySwap'e aittir. 

babyswap.io veya babyswap.finance sitesine girdikten sonra sol sekmeden "Pool" kısmını seçelim ve pool bölümünü açalım. Açtıktan sonra hangi havuzdan kazanç sağlamak istiyorsanız "Enable" butonuna basın. Basıktan sonra karşınıza onay ekranı gelecektir. Yaklaşık olarak $0.15 değerinde ödeme yaparak aktif edin. 

Aktif ettikten sonra "Stake" butonu açılacak. Butona basın ve yatırmak istediğiniz miktarı girin. (%100 yazan yere basarsanız otomatik hepsini alır.) Yazdıktan sonra "Confirm" butonuna basın. Onay ekranı gelecektir ve onayladıktan sonra otomatik olarak sistem stake işlemine başlayacaktır. Kazançlarınızı "Collect" butonuna basarak isterseniz Compound (Yatırdığınız miktarın üstüne otomatik ekleme), isterseniz de "Harvest" butonuna basarak cüzdanınıza çekebilirsiniz.

BabySwap Farm Nasıl Yapılır? 


filerweb.com - İlk önce LP yapmamız gerekir. Trade kısmından Liquidity kısmına gelelim. "Add Liquidity" kısmına basalım. Daha sonra (Ben baby ve usdt ile devam edeceğim.) üst kısımdan Baby ve alt kısımdan USDT'yi seçelim. Siz eklemek istediğiniz likiditeyi yapabilirsiniz. Seçtikten sonra "Supply" kısmına basarak likiditemizi oluşturalım. Oluşturduktan sonra aşağıdaki adımı oluşturabiliriz. 

filerweb.com - Sol menüden "Farms" kısmına basalım ve farm bölümünü açalım. Açıktan sonra hangi farmdan kazanç sağlamak istiyorsak "Approve Contract" butonuna basalım. Onay ekranı gelecektir ve ağ ücreti isteyecektir, onaylayalım. Onayladıktan sonra aynı şekilde farm işlemini yapabilirsiniz. 

BabySwap NFB (NFT) Nasıl Stake Edilir? 
babyswap.io veya babyswap.finance sitesine girdikten sonra sol sekmeden "NFB" kısmını seçelim. Açıldıktan sonra "Approve" butonuna basalım. Basıktan sonra karşınıza onay ekranı gelecektir. Yaklaşık olarak $0.15 değerinde ödeme yaparak onaylayalım. 

Aktif ettikten sonra "Stake" butonu açılacak. Butona basın ve yatırmak istediğiniz miktarı girin. Yazdıktan sonra "Confirm" butonuna basın. Onay ekranı gelecektir ve onayladıktan sonra otomatik olarak sistem stake işlemine başlayacaktır. Kazançlarınızı "Collect" butonuna basarak alabilirsiniz. 


BabySwap Türkiye Resmi Telegram Grubu: https://t.me/BabySwap_Turkey
BabySwap Global Resmi Telegram: https://t.me/baby_swap


Etiketler: 
Babyswap, babyswap stake, babyswap nft, babyswap nfb, babyswap stake etme, babyswap stake yapma, babyswap nedir, babyswap stake nasıl yapılır, babyswap farm nasıl yapılır, babyswap nfb stake etme, babyswap binance, babyswap bsc, babyswap mxc, babyswap lbank, babyswap bkex