Binance NFT Pazarı Nedir? Binance NFT Ön Satışına Nasıl Katılabilirim! Binance Mytery Box Satışına Nasıl Katılabilirim?

Binance NFT Pazarı Nedir? 

Binance NFT Pazarı, her türlü dijital sanat eserini ve koleksiyonluğu içeren bir pazardır. Binance blockchain altyapısı ve topluluğu tarafından desteklenen Binance NFT Pazarı, kullanıcıların NFT'leri çıkarması ve alıp satması için en yüksek likiditeli platformu sağlar.

Binance NFT Pazarı'na erişmek için normal Binance hesabınızı kullanabilirsiniz. Binance hesabınızın kimlik doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Binance NFT Pazarı; ETH, BUSD ve BNB ile alım-satım yapmayı desteklemektedir. 

NFT yatırma ve çekme üzerinde Binance çalışmaktadır. Şu anda sahip olduğunuz NFT'leri soğuk cüzdanlara çekme işlemi yapamaz ve binance hesabınıza yatıramazsınız. Binance ile NFT oluşturup satma işlemleri şu an için sadece Binance sanatçıları ve ortakları için açıktır. 

Binance Mytery Box Satışına Nasıl Katılabilirim? 

Gizemli Kutu, yalnızca kutuyu açtığınızda ortaya çıkan sürpriz bir NFT içerir. Bulabileceğiniz dört çeşit NFT vardır: çok çok nadir (SSR), çok nadir (SR), nadir (R) ve normal (N). 

Bir Gizemli Kutu satın almak istiyorsanız, daha fazla bilgi için Gizemli Kutu sayfasına bakabilirsiniz. Her kutu için sabit bir fiyat ve değiştirilebilir bir miktar göreceksiniz.

Ön satışın süresi dolduktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa göreceksiniz.

Buradan almak istediğiniz miktarı seçin ve daha sonra "Buy" butonuna basın. 


Karşınıza satın alma işleminizin detaylarını onaylamanızı isteyen bir [Emir Bilgileri] penceresi çıkacaktır. İşlem içinize sindiğinde [Onayla] tuşuna tıklayın.


Gizemli Kutunuzu satın aldıktan sonra, hemen açmayı ya da koleksiyonunuza eklemeyi seçebilirsiniz. Gizemli Kutuların iade edilemediğini lütfen dikkate alınız. Bununla birlikte, arzu ederseniz Gizemli Kutuyu Pazar Yerinde satabilir veya kutuyu açarak içindeki NFT'yi satabilirsiniz.


Kaynak: binance.com

Etiketler:
Binance nft, binance mystery box, binance mystery box alma, binance mystery box satışı, binance mystery box satışına katılma, binance mystery box nedir, binance nft alma, binance nft satma