Babyswap - The Crypto You Nedir? The Crypto You NFT Stake Etmek! The Crypto You Stake Nasıl Yapılır? Milk Token Nedir?

  


The Crypto You Nedir? The Crypto You NFT Stake Etmek! The Crypto You Stake Nasıl Yapılır? The Crypto You Milk Token Nedir? Milk Token Nedir? Milk Token Nasıl Alınır?


filerweb.com - The Crypto You, Binance Smart Chain ağındaki (BSC) ilk Baby Metaverse blockchain oyunudur. Oyuncular karakterleri toplayabilir, günlük madencilik görevlerini tamamlayabilir, Karanlık Güç'ü fethedebilir, oynamak ve kazanmak için nadir öğeleri yağmalayabilir.

Oyunun hikayesi;

Bebekler, Bebek Gezegeninde yaşayan ve gezegendeki en bol kaynakları kripto para birimleri olan kişilerdir. Bu kaynaklar bebeklerin en sevgili dostlarıdır ve bebekleri korumak için çaba gösterecektir. Bebeklerin hepsi bir güne kadar mutluluk ve zevkle yaşarlar...

Dark Planet, Baby Planet'teki kripto servetini araştırdı ve kontrolleri altındaki kaynakları kapmak için akın etti. Bebeklerin silahlarını taşımalarının ve yabancı güçlere karşı savaşmalarının zamanı geldi. Kim olursanız olun, gezegenimizi korumaya gelin!


NFT Nasıl Alınır? 

Kullanıcılar “Get Your Baby” bölümünde kendi Baby karakterlerini basabilir ve rastgele bir karakter için basmak 50 BABY'ye mal olur. Karakter basma sayfasına aşağıda bulunan bağlantı ile gidebilirsiniz.

Karakter oluşturmak için: https://bit.ly/3oqUedh

BabySwap'ta The Crypto You NFB'niz varsa, aynı oyun karakterini basmak için NFB'nizi kullanabilirsiniz ve NFB'niz karakter oluşturulduktan sonra yanacaktır. NFT'nizi kullanmak için Babyswap NFT bölümünden "Redeem" butonuna basarak NFT'nizi kullanılabilir hale getirebilirsiniz.  Lütfen işlemin kalıcı ve geri alınamaz olduğunu unutmayın, bu nedenle işlem yapmadan önce kullanmak istediğinizden emin olun.

1- Üstte verdiğim adresten karakterinizi oluşturun. 

2- Karakter oluşturduktan sonra "My Baby" kısmından karakterinizi kontrol edin. Ağ yoğunluğuna bağlı olarak karakter geç gelebilir.

3- Karakterinizi Daily Mining kısmına koyarak milk kazanbilir veya PVE kısmında savaştırıp ödül kazanabilirsiniz. 

4- Ödüllerinizi istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Her karakter, NFT biçiminde rastgele bir rol/skor/nadirlik alacaktır. Oyuncular marketteki karakterleri transfer edebilir/hediye edebilir/satabilir.

Her cüzdan adresi günde en fazla 5 Bebek karakteri basabilir veya kullanabilir. 

filerweb.com

Karakter Level'ini Nasıl Yükseltebiliriz? 

Bebek karakterlerinin tümü 1. Seviyededir. Bebeğinizin seviyesini yükseltmek için belirli miktarda MİLK tüketmeniz gerekir. Bebeğinizin seviyesi ne kadar yüksekse, bir sonraki seviye atlamanız için o kadar fazla MİLK gerekir. Günlük Madencilik, PVE vb. yoluyla MİLK kazanabilirsiniz.

Seviye, bir Bebeğin sahip olduğu en önemli özelliklerden biridir, bu nedenle gücünüzü ve madencilik verimliliğinizi doğrudan artırır, ancak temel verilerinizi artırmaz. Üst düzey bir madencilik görevi, uyumlu bir düzeye sahip Bebeklere ihtiyaç duyar. Lütfen yüksek seviyeli Bebek karakterinizi yükselttiğinizde başarısız olma olasılığının olduğunu unutmayın. Yükseltmeyi başaramazsanız, Bebek karakteriniz kalıcı olarak kaybolacaktır.

Aşağıdaki fotoğraf ile ne kadar milk lazım olduğunu ve başarı oranlarına bakabilirsiniz. 

Hashtag:

The Crypto You, The Crypto You Nedir?, The Crypto You stake etme, The Crypto You stake, The Crypto You nft, The Crypto You nfb, The Crypto You nft stake etme, The Crypto You nfb stake etme, The Crypto You milk, The Crypto You milk satın alma, Milk token nedir, milk nedir, milk token satın alma, metaverse, babyswap metaverse, babyswap nedir